Četvrtak, 24. mart

10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA PETROVAC NA MLAVI
#ZDRAVLJE – zdrava hrana, vino, med, prirodna kozmetika
Udruženje gljivara i ljubitelja prirode
Degustacija meda, vina, prirodnih sokova…
štand: 4058, hala 4
11:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Svečano otvaranje Sajma, poseta visoke delegacije štandu Beograda
štand: 4065, hala 4
11:00 – 11:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
11:00 – 12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Svečano otvaranje, izjava za medije
štand: 4019, hala 4
11:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ ILUZIJA
Mozgalice – Prezentacija Muzeja iluzija
štand: 4065, hala 4
11:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ GRADA BEOGRADA
Virtuelni kutak Ivo Andrić – Prezentacija Muzeja grada Beograda
štand: 4065, hala 4
11:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ RAKIJE
Prezentacija Muzeja rakije – Degustacija Bojkovčanke
štand: 4065, hala 4
11:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Promocija turističke ponude 17 beogradskih opština
štand: 4065, hala 4
11:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Poslovni sastanci na štandu
štand: 4065, hala 4
12:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija opštine Zvečan
štand:4079, hala 4
12:00 – 13:45 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, PARAOLIMPIJSKI KOMITET SRBIJE
Promocija paraolimpijskog sporta
štand: 4065, hala 4
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Doživljaj srednjovekovne Srbije
štand: 4064, hala 4
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Degustacija hrane “Kapetanski rit” i “Terasa”, degustacija i promocija
vinarija “Tonković” i “Zvonko Bogdan”
štand: 4019, hala 4
13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Davanje izjava za novinare
13:00 – 14:00 KONCERT BOJANA MAROVIĆA
Promocija festivala “Naše more – naše skale”
bina, hala 4
14:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija opštine Štrpce
štand:4079, hala 4
14:00 – 14:30 KLUB ARS NOVA I UDRUŽENJE ZA RAZVOJ TURIZMA I ZAŠTITU PRIRODE “TAORSKA VRELA”
Promocija: “Upoznaj svoj kraj da bi ga više voleo i drugome preporučio”
bina, hala 4
14:00 – 14:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
14:00 – 15:00 DUNAVSKI CENTAR ZA KOMPETENCIJU
Radionica: „Od ideje do proizvoda – Put rimskih careva i dunavski put vina“
Danko Ćosić DCC, direktor programa
Mala konferencijska sala, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA
Potpisivanje Protokola o saradnji između TO Beograda i TO Budva
štand: 4065, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija turističkog proizvoda “Besplatne pešačke ture Subotice i Palića”
štand: 4019, hala 4
14:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE

  • Aktivacija višedimenzionalnog tunela sa ogledalima „SRBIJA Doživi!“
  • Fotografija za poneti „SRBIJA. Doživi!“
  • Promocija novog brenda Turističke organizacije Srbije (brošure „SRBIJA. Doživi!“, Turistička karta Srbije
  • Taktilna izložba Narodnog muzeja Leskovac i Narodnog muzeja Požarevac
  • Arheološki park Viminacijum – VR prezentacija lokaliteta

štand: 4064, hala 4

15:00 – 15:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA I UDRUŽENJE LJUBITELJA SKADARLIJE
“Vodič kroz srpski mentalitet”
štand: 4065, hala 4
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE I KUHINJICA
“Školica kuvanja” uz promociju Vojvođanskog ručka (degustacija tradicionalnih vojvođanskih jela)
štand: 4063, hala 4
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija “Salaš Đorđević” uz degustaciju domaćih sokova
štand: 4019, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Doživljaj srednjovekovne Srbije
štand: 4064, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE I ZAVOD ZA ZAŠTITU PRIRODE SRBIJE
Edukativne radionice na temu ,,Učimo o prirodi-oseti prirodu“
štand: 4064, hala 4
15:30 – 17:00 DUNAVSKI CENTAR ZA KOMPETENCIJU
“Dunavska rivijera – kultura, priroda, gastronomija’” – prezentacija turističkih potencijala Đerdapa, DCC, Gordana Plamenac, predsednik UO DCC
Mala konferencijska sala, hala 4
16:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija Rajske banje (Zvečan)
štand:4079, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE
Prezentacija “Pet travel Advisor”
štand: 4063, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija “Ergela Kelebija” i hotela “Majur” uz degustaciju hrane i rakija
štand: 4019, hala 4
17:00 – 18:00 MOJI MALDIVI
Prezentacija: “Otkrijte Maldive – sunčanu stranu života”
Mala konferencijska sala, hala 4

Petak, 25. mart

10:00 – 11:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija bioskopa “Lifka” kroz istoriju uz koktel
štand: 4019, hala 4
10:00 – 11:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE I NOVOSADSKI SAJAM
“Nove ideje, za nove doživljaje – razgovor o Sajmu turizma na Novosadskom sajmu”
štand: 4063, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ RAKIJE
Prezentacija Muzeja rakije – Degustacija Bojkovčanke
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 SPECIJALNA BOLNICA ZA REHABILITACIJU BANJA KOVILJAČA
Promocija Guareni festa, koji se održava u Kur Salonu u Banji Koviljači 16-20. maja 2022. godine
štand: 4014, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Promocija turističke ponude 17 beogradskih opština
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ ILUZIJA
Mozgalice – Prezentacija Muzeja iluzija
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ GRADA BEOGRADA
Virtuelni kutak Ivo Andrić – Prezentacija Muzeja grada Beograda
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Poslovni sastanci na štandu
štand: 4065, hala 4
10:00 – 19:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
– Promocija novog brenda Turističke organizacije Srbije „SRBIJA. Doživi!“ (film, brošura SRBIJA. Doživi!, Turistička karta Srbije)
– Aktivacija višedimenzionalnog tunela sa ogledalima „SRBIJA Doživi!“
– Fotografija za poneti „SRBIJA. Doživi! “
– Taktilna izložba Narodnog muzeja Leskovac i Narodnog muzeja Požarevac
– Arheološki park Viminacijum – VR prezentacija lokaliteta
štand: 4064, hala 4
10:00 – 19:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Oslikavanje murala na štandu – Street art umetnik WUPER
štand: 4084, hala 4
10:30 – 11:00 SERBIAN ADVENTURE I PUTUJEM ONLINE
Dodela priznanja
bina, hala 4
11:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Susret EDEN destinacija
štand: 4064 – galerija, hala 4
11:00 – 11:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
11:00 – 12:00 ALLEGRA MONTENEGRO
Prezentacija “Allegra Krstarenja svim morima sveta”
Mala konferencijska sala, hala 4
11:00 – 12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SOMBORA
SPR “Gornje Podunavlje”
11:00 – 12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija JP “Palić Ludaš” – “Zaštita biodiverziteta i voda jezera Palić i Ludaš”
štand: 4019, hala 4
11:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA PETROVAC NA MLAVI
Prezentacija nove kampanje “Petrovac na Mlavi – opština sa dva srca” i novog sajta Turističke organizacije opštine Petrovac na Mlavi i predstavljanje amaterskog pozorišta “Dragoljub Milosavljević Gula” i
manifestacije “Gulini dani”
Koktel posluženje nakon prezentacije
štand: 4058, hala 4
12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA ZRENJANINA
Promocija novog turističkog proizvoda pod nazivom “Velika banatska avantura”
Prezentacija protokola o saradnji koji su potpisale Turistička organizacija grada Zrenjanina i Turistička organizacija grada Kikinde
štand: 4025, hala 4
12:00 – 12:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Promocija brenda “Istraži Zapadni Balkan” (Explore Balkans) SWG RRD
štand: 4057, hala 4
12:00 – 13:30 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Catralni događaj:

  • Otvaranje događaja – Milena Parlić, Kancelarija za Kosovo i Metohiju)
  • Sofija Ivić, izvođač
  • Nacionalni ansambl narodnih igara i pesama Kosova i Metohije “Venac” – Priština sa privremenim sedištem u Gračanici
  • Pavlina Radovanović, izvođač
  • Petar Petković, direktor, Kancelarija za Kosovo i Metohiju
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija i degustacija hrane, vina i rakija “Dužijance” i “Matija Gubec” Tavankut
štand: 4019, hala 4
12:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA
Predstavljanje nove promotivne kampanje Turističke organizacije Beograda za 2022. godinu
Premijerno prikazivanje novih filmova o Beogradu
štand: 4065, hala 4
12:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SOMBORA
Dida Hornjakov salaš
12:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE LAJKOVAC
Muzički solista
štand: 4039, hala 4
12:30 – 14:30 REPUBLIC OF NORTH MACEDONIA – AGENCY FOR PROMOTION AND SUPPORT OF TOURISM
Prezentacija turističkih destinacija Makedonije
Mala konferencijska sala, hala 4
13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUS “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA NOVOG SADA
Konferencija za medije
štand: 4066, hala 4
13:00 – 13:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Zlatiborštand: 4057, hala 4
13:00 – 14:00 SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA U SARADNJI SA ZAVODOM ZA ZAŠTITU SPOMENIKA KULTURE GRADA BEOGRADA
Promocija brošure: “Gradska zdanja, istorijske kuće i legati – turistička atraktivnost Beograda – ponuda kulturnog turizma”
Promocija programa Zavoda, muzeja i drugih ustanova kulture
Promocija programa Istorijskog muzeja Srbije, Narodnog muzeja – Muzeja Vuka i Dositeja idr.
štand: 4065, hala 4
13:00 – 14:00 SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA SURČINA, KULTURNI CENTAR SURČIN
Promocija turističke ponude i potencijala Surčina, video materijali, predstavljanje Muzeja vazduhoplovstva, promo film “Bojčinsko kulturno leto”, Vinski viteški red “Zmaj Ognjeni Vuk”, izložba i degustacija vina, druženje uz slatko posluženje – tradicionalne sremske kolače
bina, hala 4
13:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE I KUHINJICA
“Školica kuvanja” uz promociju Vojvođanskog ručka (degustacija tradicionalnih vojvođanskih jela)
štand: 4063, hala 4
14:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija grada Priština
štand:4079, hala 4
14:00 – 14:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
14:00 – 14:30 SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA ČUKARICA
Predstavljanje Turističke organizacije Čukarica -“Moja lepa Čukarica”
bina, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA KOVIN
“Posle 500 godina Šajke ponovo plove Dunavom”
14:00 – 15:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija i kviz hotela “Prezident”
štand: 4019, hala 4
14:30 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Čačka:
Ovčarsko – kablarska klisura – novi doživljaj
Atomska banja – Specijalna bolnica za rehabilitaciju
Čačak – prestonica kulture 2023. godine
štand: 4057, hala 4
14:30 – 15:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA ZRENJANINA
Promocija turističke ponude grada Zrenjanina
Velika konferencijska sala, hala 4
15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Nastup violinistkinje Golden noise
štand: 4084, hala 4
15:00 – 15:45 EKOLOŠKO DRUŠTVO MEDVEDNIK
Dani gljiva na Divčibarama
bina, hala 4
15:00 – 16:00 MEDICAL MARKETING AGENCY “TREATMENT IN HUNGARY”
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA KIKINDE
“Prezentacija turističke ponude grada Kikinde”
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE I ZAVOD ZA ZAŠTITU PRIRODE SRBIJE
Edukativne radionice na temu ,,Učimo o prirodi-oseti prirodu“
štand: 4064, hala 4
15:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Ilustratori Škole za dizajn – Beograd
štand: 4064, hala 4
15:30 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija hotela “Royal crown”
štand: 4019, hala 4
16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUS “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Izvlačenje nagrada
štand: 4084, hala 4
16:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Degustacija vina sa Kosova i Metohije
štand:4079, hala 4
16:00 – 16:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Ivanjica:
Promocija manifestacije “Nušićijada”
štand: 4057, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
16:30 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Sportsko turistički centar Arilje:
“Sportske igre Srbije”
štand: 4057, hala 4
17:00 – 17:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Prijepolje
štand: 4057, hala 4

Subota, 26. mart

10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ GRADA BEOGRADA
Virtuelni kutak Ivo Andrić – Prezentacija Muzeja grada Beograda
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA PETROVAC NA MLAVI
#ADRENALIN#AVANTURA#KULTURA
Planinarsko društvo “Gornjak” predstavlja VIA FERRATU i planinarske staze u opštini
štand: 4058, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ RAKIJE
Prezentacija Muzeja rakije – Degustacija Bojkovčanke
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, JKP GRADSKE PIJACE
Prezentacija Gradske pijace – Beogradski noćni market
štand: 4065, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Poslovni sastanci na štandu
Mozgalice – Muzej iluzija
štand: 4065, hala 4
10:00 – 19:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE

  • Promocija novog brenda Turističke organizacije Srbije „SRBIJA. Doživi!“ (film, brošura SRBIJA. Doživi!, Turistička karta Srbije)
  • Aktivacija višedimenzionalnog tunela sa ogledalima „SRBIJA Doživi!“
  • Fotografija za poneti „SRBIJA. Doživi!“
  • Taktilna izložba Narodnog muzeja Leskovac i Narodnog muzeja Požarevac
  • Arheološki park Viminacijum – VR prezentacija lokaliteta

štand: 4064, hala 4

11:00 – 11:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
11:00 – 12:00 SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA U SARADNJI SA SEKRETARIJATOM ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Promocija brošure “Prirodno nasleđe Beograda, ponuda eko turizma, izleti, sportsko-rekreativne i druge aktivnosti”
štand: 4065, hala 4
11:00 – 12:00 MINISTARSTVO PRIVREDE, PREDUZETNIŠTVA I TURIZMA RUMUNIJE
“Romania – Sea Resorts and Carpathian Mountains, Traditions and Active Tourism”
Mala konferencijska sala, hala 4
11:00 – 12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEČEJA
HIGH – TECH (HSB) sportska baza Bečej
11:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija jedrenja na Paliću kroz igru Maniverse cup
štand: 4019, hala 4
12:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija opštine Kosovska Mitrovica
štand:4079, hala 4
12:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Balkanska mreža turističkih stručnjaka – “Znanjem do kvaliteta usluga u turizmu – kako to rade profesionalci”
bina, hala 4
12:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SOMBORA
Naš salaš
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA
Prezentacija Kliker šop
štand: 4065, hala 4
12:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE LAJKOVAC
Glumac Aleksandar Dumić u ulozi železničara
štand: 4039, hala 4
12:30 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Put prijateljstva – ukusi Srbije – turistička agencija Lazena Čačak
štand: 4057, hala 4
13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUS “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
13:00 – 13:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA
Nastup Umetničkog centra Talija: “Građanske igre”
štand: 4065, hala 4
13:00 – 14:00 KREATIV-FOGKLINIKA KFT
13:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Mokra Gora – Najbolje turističko selo Sveta 2021 UNWTO
štand: 4057, hala 4
13:00 – 14:00 UDRUŽENJE TURISTIČKIH VODIČA SRBIJE U SARADNJI SA TURISTIČKOM ORGANIZACIJOM BEOGRADA, SEKRETARIJATOM ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Prezentacija: Udruženje turističkih vodiča Srbije – Autorske šetnje naših kolega
bina, hala 4
13:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VRŠAC
Vinofest i Dani berbe grožđa (tamburaši, Vitez vina Vinko Lozić, posluženje i mediji)
13:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija i degustacija hrane “Elitte Palić”
štand: 4019, hala 4
14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA PETROVAC NA MLAVI
#ADRENALIN#AVANTURA#KULTURA
Prezentacija manifestacije “Rokerijada” i koncert grupe “Elektrik”
štand: 4058, hala 4
14:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija opštine Leposavić
štand:4079, hala 4
14:00 – 14:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Požega
štand: 4057, hala 4
14:00 – 14:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE I KUHINJICA
“Školica kuvanja” uz promociju Vojvođanskog ručka (degustacija tradicionalnih vojvođanskih jela)
štand: 4063, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, DOM OMLADINE
Promocija Džez festivala
štand: 4065, hala 4
14:30 – 15:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Tara – Drina – Bajina Bašta
“Kafanski sat”
štand: 4057, hala 4
15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Nastup grupe Kaversi
štand: 4084, hala 4
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEČEJA
Vinarija “Vinartos” Bečej
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, SVIBOR
Promocija Udruženja Svibor
štand: 4065, hala 4
15:00 – 16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Promocija “Subotičkog polumaratona” i “Sportske laboratorije” za merenje fizičke spremnosti
štand: 4019, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
15:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Ilustratori Škole za dizajn – Beograd
štand: 4064, hala 4
16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUD “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
16:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija Via Ferrata Berim
štand:4079, hala 4
16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Izvlačenje nagrada
štand: 4084, hala 4
16:00 – 16:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Promocija Dragačevskog sabora u Guči
štand: 4057, hala 4
16:30 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Gastronomska ponuda UTP “Morava” – kafana Car Lazar
štand: 4057, hala 4
17:00 – 17:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA REGIJE ZAPADNA SRBIJA
Turistička organizacija Zlatibor
štand: 4057, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
16:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE I ZAVOD ZA ZAŠTITU PRIRODE SRBIJE
Edukativne radionice na temu ,,Učimo o prirodi-oseti prirodu“
štand: 4064, hala 4

Nedelja, 27. mart

10:00 – 16:00 UDRUŽENJE TURISTIČKIH VODIČA SRBIJE, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Besplatne pešačke ture širom grada na više lokacija
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ ILUZIJA
Mozgalice – Prezentacija Muzeja iluzija
štand: 4065, hala 4
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ GRADA BEOGRADA
Virtuelni kutak Ivo Andrić – Prezentacija Muzeja grada Beograda
štand: 4065, hala 4
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA, MUZEJ RAKIJE
Prezentacija Muzeja rakije – Degustacija Bojkovčanke
štand: 4065, hala 4
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Promocija turističke ponude 17 beogradskih opština
štand: 4065, hala 4
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA BEOGRADA, SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU GRADSKE UPRAVE GRADA BEOGRADA
Poslovni sastanci na štandu
10:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA PETROVAC NA MLAVI
Prezentacija smeštajnih kapaciteta u opštini, prikazivanje promo filma i deljenje propagandnog materijala smeštajnih objekata u opštini Petrovac na Mlavi
štand: 4058, hala 4
10:00 – 18:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE

  • Promocija novog brenda Turističke organizacije Srbije „SRBIJA. Doživi!“ (film, brošura SRBIJA. Doživi!, Turistička karta Srbije)
  • Aktivacija višedimenzionalnog tunela sa ogledalima „SRBIJA Doživi!“
  • Fotografija za poneti „SRBIJA. Doživi! “
  • Taktilna izložba Narodnog muzeja Leskovac i Narodnog muzeja Požarevac
  • Arheološki park Viminacijum – VR prezentacija lokaliteta

štand: 4064, hala 4

11:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija Kosovskog Pomoravlja – opštine Gnjilane, Novo Brdo, Vitina i Kosovska Kamenica
štand:4079, hala 4
11:00 – 11:30
11:00 – 12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE STARA PAZOVA
“Iz srca sve lagano”
12:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUD “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
12:00 – 13:00 KLASTER DELIBLATSKIH PEŠČARA
“Predstavljanje novih turističkih proizvoda”
12:00 – 13:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA SUBOTICE
Izvlačenje dobitnika nagradne igre (Turistička organizacija grada Subotice i Park Palić d.o.o. su obezbedili, uz pomoć turističkih činilaca, vredne nagrade za učesnike sajma)
štand: 4019, hala 4
12:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
13:00 KANCELARIJA ZA KOSOVO I METOHIJU
Prezentacija opštine Zubin Potok
štand:4079, hala 4
13:00 – 14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA VOJVODINE I KUHINJICA
“Školica kuvanja” uz promociju Vojvođanskog ručka (degustacija tradicionalnih vojvođanskih jela)
štand: 4063, hala 4
14:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Nastup KUD “Sveti Đorđe”
štand: 4064, hala 4
14:00 – 14:30 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Fotografisanje sa Keltima
štand: 4084, hala 4
14:00 – 15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4
14:00 – 15:00 SPECIJALNA BOLNICA ZA REHABILITACIJU BANJA KANJIŽA
“U čuda ne treba verovati, u Banju Kanjižu treba doći”
štand: 4063, hala 4
15:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Nastup keltskih tamburaša
štand: 4084, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Sokolovi
štand: 4064, hala 4
15:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE I ZAVOD ZA ZAŠTITU PRIRODE SRBIJE
Edukativne radionice na temu ,,Učimo o prirodi-oseti prirodu“
štand: 4064, hala 4
16:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE INĐIJA
Izvlačenje nagrada
štand: 4084, hala 4
16:00 – 17:00 TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE
Kviz znanja „Koliko poznaješ Srbiju?“ (nagrade za najuspešnije)
štand: 4064, hala 4